Це початок революції — журналістка заявила про кінець правління Лукашенка

Опозиційна білоруська журналістка заявила, що в країні починаються протестні мітинги

Це початок революції — журналістка заявила про кінець правління Лукашенка

У Білорусі назрівають гучні протести проти Лукашенка, заявила опозиційний білоруський журналіст Наталія Радіна в ефірі каналу "Україна 24".

"Лукашенко не президент. Це диктатор, який фальсифікує вибори 26 років, це узурпатор, і давайте це визнавати. Ми спостерігаємо кінець диктатури Лукашенка. Білоруси втомилися терпіти при владі цього нікчему. Люди втомилися жити в стані страху, в бідності. Багато міфів про те, що відбувається в Білорусі, і потрібно говорити правду. Ми спостерігаємо початок оксамитової революції, коли люди, не дивлячись на арешти, які проводить Лукашенко, продовжують виходити", — заявила вона.

За словами Радіної, реальний рейтинг президента Білорусі становить мізерні цифри.

"Сьогодні акції проходили в 37 містах Білорусі. Люди не просто ставлять підписи, а й обговорюють ситуацію в країні, це імпровізовані мітинги, і навіть міліція боїться підходити до натовпів обурених людей. У Білорусі є мем "Саша три відсотки" — його реальний рейтинг від 1% до 3%. Сьогодні вже ніхто не вірить, що за Лукашенко хтось голосував", — сказала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, 7 червня в Білорусі пройшли пікети опозиційних кандидатів у президенти країни. У серпні 2020 року в Білорусі відбудуться чергові президентські вибори. Олександр Лукашенко є беззмінним головою держави — він перший і єдиний президент незалежної Білорусі з 1994 року.

Джерело Україна 24 Теги