Путін поспішає з поправками до Конституції: політолог пояснив причину

Російський політолог розповів про зниження рейтингу президента РФ

Путін поспішає з поправками до Конституції: політолог пояснив причину

Росія 1 липня проголосує за зміни до Конституції. Чому президент Володимир Путін поспішає з цими поправками, пояснив російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі каналу "Україна 24".

"Немає сумнівів, що, використовуючи весь набір інструментів, Путін отримає більш-менш переконливу цифру перемоги, але мова йде не про формальне, а про народне сприйняття. Згідно із законом 1998 року він міг провести зміни без народного голосування, але йому хотілося переконати, красиво на білому коні отримати три чверті голосів, щоб відкинути всі сумніви. Але так не вийде, вийшло б, якби було у квітні, але зараз рейтинг йде вниз", — сказав він.

Читайте також Путін підіймає ставки — ексміністр про небезпечний для України план Росії

Політолог упевнений, що Путін передчуває погіршення ситуації для свого рейтингу.

"Путін виглядає невпевнено, перегони з голосуванням кажуть, що він поспішає, розуміє, що через місяць, два, три буде ще гірше. Складається відчуття, що йому треба протягнути це голосування та отримати понад половину, з його подачі такий формат уже затвердив Конституційний суд. У Путіна не залишилося козирів в колоді, тому і парад хоче він провести, хоча 24 червня неорганічно для Росії, але йому це потрібно", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, російський економіст, колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що президент Росії Володимир Путін наказав провести 24 червня парад Перемоги, відкладений через коронавірус, щоб зміцнити свої позиції всередині РФ, які похитнулися через COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги