У Лукашенка підтримки все менше - експерт розповів, на що сподівається президент

У Білорусі активізувалися опозиційні кандидати, йдуть пікети проти президента

У Лукашенка підтримки все менше - експерт розповів, на що сподівається президент

7 червня в Білорусі пройшли пікети опозиційних кандидатів у президенти країни. Десять людей затримала поліція. Чи похитнулася підтримка чинного президента Білорусі та чи втримається він при владі, розповів білоруський публіцист Северин Квятковські в ефірі каналу "Україна 24".

"Криза (підтримки Лукашенко - ред.) настала раніше, просто зараз загострилася — втома людей, коронавірус, криза економіки. На вулицю виходять найнесподіваніші люди. Ті, хто раніше не цікавився політикою, шикуються в кілометрові черги, щоб проголосувати за будь-якого з кандидатів, крім Лукашенка", — сказав він.

Популярні відео

Однак, за словами експерта, Лукашенко підтримають силовики.

"У Білорусі відмінні внутрішні війська, 25 років Лукашенко займався тим, що створював ідеальні внутрішні війська, вони добре отримували за білоруськими мірками, так що він себе захистить в будь-якому випадку. Збройні сили поки що йому теж віддані", — сказав він.

Читайте також

Раніше журналіст "Радіо Свобода" Валерій Каліновський в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував призначення главою уряду Білорусі силовика Романа Головченко.

Джерело Україна 24 Теги