У США є ілюзії щодо Путіна – дивному вчинку Трампа дали пояснення

Трамп намагається залучити Росію на свій бік, вважає Олександр Сушко

У США є ілюзії щодо Путіна – дивному вчинку Трампа дали пояснення

Президент США Дональд Трамп не облишає сподівань порозумітися з президентом Росії Володимиром Путіним і зробити Кремль своїм союзником у протистоянні з Китаєм.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" експерт-міжнародник Олександр Сушко, коментуючи слова президента США про можливість запрошення Росії на саміт "великої сімки" у Вашингтоні.

"Слід уточнити що Трамп пропонував не повернути Росію до "сімки", а запросити на саміт лідерів ще чотирьох країн. Окрім Росії він називав Індію, Південну Корею і Австралію. Ми знаємо, що Трамп досі має певні ілюзії щодо можливості порозуміння з Росією. Росія потрібна йому для протистояння з Китаєм. Йому дуже важливо не допустити довготермінового альянсу між Росією і Китаєм проти Америки. Тому він намагається залучити Росію на свій бік в деяких міжнародних питаннях", - пояснив Сушко.

Читайте також: Росія має бути в Гаазі, а не на зустрічі "Великої сімки" – експрем'єр

Водночас, міжнародник нагадав, що Велика Британія, Канада, Німеччина дуже чітко висловили позицію про неактуальність поверення Росії до "вісімки".

"Трамп тестує ситуацію, розуміючи, що з ним не погодяться, але час від часу він цю ідею вкидає. В даному випадку не йдеться про формальне повернення Росії до "вісімки"... Він думає, що на такий варіант би країни пішли. Але всі розуміють символізм, які смисли вкладатимуться самою Росією, якщо вона на високому рівні опиниться. Тому ця затія виглядає безперспективною", - зазначив експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, ексміністр зовнішніх справ України Павло Клімкін в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що у Дональда Трампа є нав'язлива ідея щодо Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги