Росія має бути в Гаазі, а не на зустрічі "Великої сімки" – експрем'єр

Експрем'єр заявив, що Росія втручалася у вибори і референдуми в багатьох країнах

Росія має бути в Гаазі, а не на зустрічі "Великої сімки" – експрем'єр

Російська Федерація постійно порушує світовий порядок. Про це заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму, який транслювався в ефірі каналу "Україна 24".

"Хочу дуже чітко сказати: це абсолютно ясно, хто втручався у вибори в Сполучених Штатах, — Російська Федерація. Абсолютно ясно, хто втручався у Brexit, референдум у Нідерландах, у вибори в Німеччині, французькі вибори, і ми можемо продовжити цей перелік, — це Російська Федерація.

Абсолютно ясно, хто порушує міжнародний порядок, - Росія. Цілком зрозуміло, що Росія незаконно анексувала Крим та відправила своїх маріонеток у Донецьк та Луганськ. Без сумніву, саме російські найманці збили MH-17. Немає сумніву, що російські спецагенти намагалися вбити громадян Великої Британії на території Об’єднаного королівства у Солсбері. Це дуже довга історія – як відкритих, так і таємних операцій Росії проти Заходу та проти України", — сказав він.

Популярні відео

Яценюк розповів, у чому, на його думку, ідея Росії в усіх цих подіях.

"Вона доволі проста. Ті, хто підтримують Україну в Сполучених Штатах, мають мовчати. Натомість Росія хоче, аби ті, хто "купуються" на брехню про Україну чи втручання України у вибори в США, говорили на повний голос. Вони хочуть підірвати нашу єдність. Вони хочуть проштовхнули власний наратив. Вони кажуть: погляньте, це не ми, Російська Федерація, це Україна порушує Мінські домовленості, вони діють нечесно. Тобто, давайте перекладемо провину на Україну, звинуватимо потерпілу сторону,  а не агресора. Це дивно і неприпустимо, аби Росія сиділа за столом "Великої сімки". Росія мала б сидіти в Гаазі, а не на зустрічі "Великої сімки", — заявив він.

Раніше експосол США в Україні Вільям Тейлор розповів, що у США є дві історії про Україну.

Джерело Україна 24 Теги