Чи доб’єтьсяе Путін повернення в G7 - екс-міністр розповів про загрозу

За словами Клімкіна, він знає позицію Великої Британії та ще кількох країн

Чи доб’єтьсяе Путін повернення в G7 - екс-міністр розповів про загрозу

Ексголова Міністерства закордонних справ Павло Клімкін в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, наскільки реальним є повернення Росії до групи країн «Великої сімки».

«Повернення в G7 і розширення групи країн до 8 було б легше зробити, коли туди повертається не тільки Росія, а й ще хтось. Трамп запросив кілька країн, не тільки Росію, але і, наприклад, Південну Корею, майже всіх, крім Китаю. Я думаю, що повернення до "сімки" як таке неможливе, я точно знаю позицію в Лондоні, там проти, в Оттаві теж проти, в Німеччині чітко сказали, в Парижі і Токіо теж не все так просто», - зазначив ексміністр.

Читайте також: У Трампа нав'язлива ідея щодо Путіна — Клімкін

За його словами, на сьогодні немає передумов повернення Росії до «Великої сімки».

Популярні відео

«Сьогодні немає реальної загрози повернення до "сімки", але загроза повернення Путіна до дискусій у квазіцивілізованному суспільстві існує, і з нею треба боротися. Завдання української дипломатії - отримати від кожного члена «сімки» категоричне «ні» на формальне повернення Путіна до G7», - наголосив Клімкін.

Нагадаємо, Росію виключили зі складу G8 у 2014 році після анексії українського Криму. У червні 2018 року Трамп також висловлювався за повернення РФ, але ніхто не підтримав цю ідею.

Джерело Україна 24 Теги