Лукашенко готовий до жорстких дій - журналіст про нового прем'єра Білорусі

Президент Білорусі призначив прем'єр-міністром голову військово-промислового комплексу

Лукашенко готовий до жорстких дій - журналіст про нового прем'єра Білорусі

Призначення головою уряду Білорусі силовика Романа Головченка прокоментував журналіст "Радіо Свобода" Валерій Калиновський в ефірі каналу "Україна 24"

"Це популістична гра, з одного боку, щоб показати, що щось змінюється. З іншого боку, подивимося, кому в руки він (Лукашенко — ред.) віддав цей уряд — це представник силових структур. І ще два потрапили до нового складу уряду до тих, хто там залишається — КДБ, МВС і так далі. Це бажання зміцнити репресивну частину уряду і показати, що треба діяти суворо", — сказав він.

Читайте також "Таке відбувається вперше": білоруський опозиціонер розповів про проблему Лукашенка

Журналіст зазначив, що Лукашенко піде на жорсткі заходи заради утримання влади.

"Прозвучали жорсткі заяви Лукашенка про те, що він готовий до репресивних сценаріїв для утримання влади у своїх руках на шостий термін після 26 років правління. В умовах, коли Лукашенко проводить вибори, є турбулентність в державі і його владі, тому він пішов на нетривіальний крок", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, Олександр Лукашенко призначив прем'єр-міністром Білорусі Романа Головченка, який до цього  обіймав посаду голови Державного військово-промислового комітету. Він зазначив, що новий прем'єр має великий досвід роботи на різних посадах, в тому числі на дипломатичній службі, і знає, як проводити переговори.

Джерело Україна 24 Теги