"Таке відбувається вперше": білоруський опозиціонер розповів про проблему Лукашенка

На думку голови білоруського руху "За свободу", ЦВК Білорусі буде змушений відмовитися від фальсифікацій

"Таке відбувається вперше": білоруський опозиціонер розповів про проблему Лукашенка

Голова білоруського руху "За свободу" Юрій Губаревич в ефірі каналу "Україна 24" розповів про хід президентської кампанії в Білорусі.

"Відмінність цієї президентської кампанії від попередньої в тому, що народне невдоволення досягає межі. Ми бачимо, що на пікетах незалежних кандидатів шикуються черги з тисяч людей, які годинами чекають можливості, щоб поставити підпис за опонентів Олександра Лукашенка", - сказав Губаревич.

Популярні відео

Читайте також: Білорусь унікальна - публіцист про політику Лукашенка щодо коронавірусу

За словами опозиціонера, відповідно до опитувань, які проводилися на сайтах і незалежних майданчиках, Лукашенко не набирав більше 10%, тому влада жорстко реагувала на опозиційні прояви.

"Вперше це невдоволення людей настільки очевидно. Раніше частина суспільства, яка протестувала, була змушена мовчки погоджуватися з тими відсотками, які писав Центрвиборчком. Зараз тих людей, які довіряють словам підтримки Лукашенка, практично в Білорусі не залишилося. Це може бути ключовим фактором, коли і члени комісії, і силовий апарат відмовляться від фальсифікацій і незаконних дій стосовно опонентів, якщо громадське обурення досягне максимальної межі", - вважає Губаревич.

Вибори президента Білорусі призначені на 9 серпня.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон розповів, чому президент Росії Володимир Путін намагатиметься прибрати з політики президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги