"Путін отримає відповідь": політолог викрив ядерний блеф Росії

У разі великої війни від Москви мокрого місця не залишиться, заявив Олександр Антонюк

"Путін отримає відповідь": політолог викрив ядерний блеф Росії

Президент Росії Володимир Путін лякає світ ядерною зброєю, але цілком усвідомлює, що у випадку великої війни РФ також зазнає катастрофічних втрат.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив політичний експерт Олександр Антонюк, коментуючи указ Путіна про основи політики РФ у галузі ядерного стримування.

"Ядерна зброя – це проблема геополітична. Якщо Російська Федерація застосує її по відношенню до будь-якої країни, очевидно, що вона отримає аналогічну відповідь, а то й гіршу. Тому в даному випадку ми повинні розуміти, що це вже ядерна третя світова війна, яка завершиться дуже погано для всієї земної кулі. Я думаю, в РФ розуміють, що від Москви теж мокрого місця не залишиться", - заявив Антонюк.

Популярні відео

Читайте також: Американський дипломат розповів, як примусити Путіна піти з України

Як відомо, президент РФ Володимир Путін 2 червня підписав указ, яким наділив себе одноосібним правом ухвалювати рішення про застосування російської ядерної зброї. Також в указі зазначається, що РФ може застосовувати ядерну зброю першою у разі збройної агресії проти неї.

Російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що ядерний шантаж Кремля має на меті залякування України.

Джерело Україна 24 Теги