Це нагадування - ексдепутат Держдуми розповів, чи загрожує ядерний наказ Путіна Україні

Колишній депутат Державної думи вважає, що указ про застосування ядерної зброї РФ - нагадування країнам НАТО

Це нагадування - ексдепутат Держдуми розповів, чи загрожує ядерний наказ Путіна Україні

Колишній депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи несе небезпеку підписання президентом РФ Володимиром Путіним наказу про можливість застосування ядерної зброї.

"Безпосередньо України це ніяк не стосується, тому що Україна відмовилася від ядерної зброї і віддала її Росії. Відповідно, зараз про якийсь ядерний конфлікт з Україною не йдеться. Проте будь-які зіткнення по лінії НАТО теоретично можуть перерости в ядерне протистояння, оскільки НАТО перебуває під американською ядерною парасолькою. Це нагадування: друзі, дивіться, ми нічого не забули, зброя у нас є, бронепоїзд стоїть на запасному шляху", - сказав Пономарьов.

Популярні відео

Читайте також: Американський дипломат розповів, як примусити Путіна піти з України

Ексдепутат зазначив, що США ніяк не відреагували на цей наказ, оскільки все це вже було прописано у військовій доктрині Росії кілька років тому.

"Нічого принципово нового в цьому немає, ця доктрина кілька разів переглядалася і уточнювалася. Саме тому американці мовчать. Був скандал, коли це було вперше сказано, але це було сім років тому", - сказав Пономарьов.

Путін 2 червня підписав указ, яким наділив себе одноосібним правом ухвалювати рішення про застосування російської ядерної зброї. Також в указі зазначається, що РФ може застосовувати ядерну зброю першою у разі збройної агресії проти неї та союзників.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" російський політолог Андрій Піонтковський розповів, що Володимир Путін застосував проти Заходу і України ядерний шантаж, підписавши цей наказ.

Джерело Україна 24 Теги