"Трамп зіграє на цьому" — політолог про заворушення в США

Політолог розповів, що президент США може обіграти заворушення на свою користь

"Трамп зіграє на цьому" — політолог про заворушення в США

Президент США Дональд Трамп медійно обіграє заворушення собі на користь. Про це заявив політолог Олег Бузаров в ефірі каналу "Україна 24".

"Наступного дня після того, як Трампа обрали президентом, Мадонна і 400 тисяч людей вийшли на акцію проти нього під приводом того, що він принижує жінок, через якусь одну його фразу. І ось зараз іде явна політизація. Думаю, Трамп зіграє на цій тематиці, і він знає, як медійно все це обігравати, його підтримують консервативні верстви", — сказав він.

Популярні відео

Політолог розповів, як те, що відбувається в Штатах може позначитися на президентській кампанії.

"Заворушення вплинуть на президентську кампанію, але навряд чи сильно вплинуть на розклади, оскільки Трамп намагається зібрати голоси як серед мігрантів, так і зберегти підтримку серед консервативної частини населення. Трамп в очах багатьох національно налаштованих американців є таким real American, і вони його підтримуватимуть", — сказав він.

Читайте також: Трампа через протести сховали в бункер: політолог обіцяє гарячу осінь

Нагадаємо, в США кілька днів тривають масові заворушення. Вони почалися після того, як в Міннеаполісі 25 травня поліцейський при затриманні убив чорношкірого чоловіка Джорджа Флойда. Це викликало хвилю протестів у багатьох містах, які переросли в погроми.

Джерело Україна 24 Теги