Кому вигідні заворушення в США - політолог висунув версію

Після настання масових заворушень у США люди про Флойда вже не говорять

Кому вигідні заворушення в США - політолог висунув версію

Американський політолог Джейсон Смарт в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що заворушення в США можуть стати вигідними президенту Дональду Трампу, якщо йому вдасться взяти ситуацію під контроль.

«Протест - це не проблема для нього (Трампа - ред.). Насправді масові заворушення вигідні Трампу. Люди сприймають заворушення як нестабільність, і вони шукають лідера, сильну руку, який зможе контролювати ситуацію», - зазначив політолог.

Читайте також: Трампа через протести сховали в бункер: політолог обіцяє гарячу осінь

За його словами, Трамп покаже, що готовий воювати проти тих, хто створює нестабільність.

«Спочатку вся Америка була на боці Джорджа Флойда, убитого поліцейськими, але після початку масових заворушень люди про нього вже не говорять. І вже не можна сказати, що мародерство пов'язано з Флойдом», - наголосив Смарт.

Популярні відео

Нагадаємо, в США кілька днів тривають масові заворушення. Вони почалися після того, як в Міннеаполісі 25 травня поліцейський убив чорношкірого чоловіка під час затримання. Це викликало хвилю протестів у багатьох містах, які переросли в погроми та заворушення.

Раніше масові протести в США прокоментував політолог-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі каналу "Україна 24". На його думку, вони добре організовані.

Джерело Україна 24 Теги