Заворушення в США: експрем'єр пояснив дивний вчинок Трампа

Прихильники Трампа хочуть використати протести перед виборами, вважає Юрій Єхануров

Заворушення в США: експрем'єр пояснив дивний вчинок Трампа

У США прихильники президента Дональда Трампа перед виборами навмисно роздмухують паніку навколо масових заворушень, що спалахнули через вбивство поліцією афроамериканця Джорджа Флойда.

Таку думку висловив в ефірі каналу "Україна 24" експрем'єр-міністр України Юрій Єхануров, коментуючи інформацію про те, що Трамп через заворушення був змушений відсиджуватися в секретному бункері.

"Треба було показати, як він (Трамп - ред.) йде в бункер з дружиною, потім повертається. Вибори попереду, треба сконцентрувати увагу. Вийшли на вулицю люди, які ніколи не будуть голосувати за республіканського представника. І тепер в ЗМІ кажуть: погано, що поліцейський задушив цього фальшивомонетника і так далі... А потім показують, як б'ють вітрини, і "хочете все це мати - ось демократи прийдуть до влади і таке буде", - заявив експрем'єр.

Читайте також

Єхануров висловив думку, що в цих подіях "багато інсценування", і запропонував "вивчати цей досвід".

Популярні відео

Нагадаємо, в США кілька днів тривають масові заворушення. Вони почалися після того, як в Міннеаполісі 25 травня поліцейський убив чорношкірого чоловіка під час затримання. Це викликало хвилю протестів у багатьох містах.

Джерело Україна 24 Теги