"Заворушення в США добре організовані": політолог дав пояснення

Експерт розповів про активну участь радикальних організацій в протестах в США

"Заворушення в США добре організовані": політолог дав пояснення

Масові протести в США прокоментував політолог-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі каналу "Україна 24".

"Я майже глибоко впевнений, що певні радикальні угруповання в США скористалися ситуацією. Те, що афроамериканці стали проти політики — це одне. Але по факту ми бачимо, що ліворадикальні та праворадикальні організації, які в США існують, також приєдналися до протесту. Тому будь-яка людина, яка глибоко вивчає політику США, прекрасно розуміє, що це не просто протест афроамериканців, а протест внутрішньополітичний. Не виключено, що хтось стоїть за праворадикальними та ліворадикальними угрупованнями", — сказав він.

Експерт вважає, що невідомі сили спеціально нагнітають ситуацію.

"Я б пов'язав це з майбутніми виборами президента США. Хтось намагається нагнітати ситуацію. Складно сказати, на користь кого — на користь чи проти Трампа. Але явно йде нагнітання. Це очевидно. Навіть при елементарному аналізі можна побачити хороший рівень організації цих заворушень. Там чітко є позначення людей відповідальних, з пов'язками відповідними. Тобто це все добре організовано", — сказав він.

Читайте також

Нагадаємо, в США кілька днів тривають масові заворушення. Вони почалися після того, як в Міннеаполісі 25 травня поліцейський убив чорношкірого чоловіка під час затримання. Це викликало хвилю протестів у багатьох містах, які переросли в погроми та заворушення.

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги