Полетять найкращі друзі – нові подробиці про запуск Crew Dragon

NASA відправить на МКС найдосвідченіших і найстарших астронавтів

Полетять найкращі друзі – нові подробиці про запуск Crew Dragon

Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска 30 травня вирушить до Міжнародної космічної станції з космодрому у Флориді (США). На борту першого приватного пілотованого космічного корабля будуть двоє астронавтів Роберт Бенкен і Дуглас Герлі.

Як повідомляє в своєму сюжеті "Україна 24", 53-річний Герлі та 49-річний Бенкен - найдосвідченіші та найстарші астронавти NASA. Для польоту на Crew Dragon їх вибрали ще два роки тому. Вони працювали разом з інженерами SpaceX. Астронавти допомагали розробляти корабель та освоювали сенсорні панелі управління.

Ці астронавти не тільки колеги по роботі – вони ще й найкращі друзі і були свідками на весіллях один в одного. Обидва одружені на астронавтках. Меган Макартур – дружина Бенкена, вона одна з кандидаток на політ до Місяця, запланований NASA на 2024 рік. Карен Найберг – дружина полковника Герлі, вона двічі літала в космос. Зараз у відставці.

Герлі – командир корабля, а на Бенкена покладені обов’язки зі взаємодії з Міжнародною космічною станцією. Кожен з астронавтів по два рази побував у космосі, причому Герлі літав на МКС на тому самому останньому рейсі "Атлантіка".

Бенкен і Герлі проведуть на МКС від 30 до 119 діб. Більш точно тривалість експедиції буде визначена пізніше.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше експерт у космічній галузі Юрій Трачук розповів в ефірі каналу "Україна 24", що запуск космічного корабля Crew Dragon є єдиним шансом для США зберегти статус космічної супердержави і позбутися залежності від Росії в питанні освоєння космосу.

Джерело Україна 24 Теги