ЄС може зробити крок назустріч Україні: німецький політик назвала умову

Європа повинна переконатися, що в Україні "внутрішні процеси просунулися вперед"

ЄС може зробити крок назустріч Україні: німецький політик назвала умову

Європейський Союз може запропонувати Україні нову поглиблену формулу співпраці, якщо переконається, що офіційний Київ досяг значних успіхів у реформах.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказала німецька політикиня, віцеголова делегації Європарламенту у комітеті асоціації Україна-ЄС Віола фон Крамон-Таубадель.

"Грузія, Молдова та Україна просунулися дещо далі, ніж інші. Але ми, Партія зелених, активно лобіюємо широке бачення концепції Східного партнерства. Оскільки знаємо – якщо ми залишимо три з цих країн позаду, то Росія їх миттєво підхопить. Отже, ми виступаємо за те, щоб зберегти цю концепцію як вона є... Намагатися знайти шляхи сприяння їхньому поступу і стимулювати їх до продовження процесу реформ…" – зазначила німецька політикиня.

Читайте також

За її словами, якщо ЄС переконається, що в Україні "внутрішні процеси просунулися значно далі вперед", тоді "доведеться шукати певний механізм, який називатиметься "механізм плюс" чи якось інакше, який допоміг би Україні наблизитися до Європейського Союзу".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше український політик Остап Семерак в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, чому курс на євроінтеграцію перестав бути пріоритетом для української влади.

Джерело Україна 24 Теги