Потрібен чіткий сигнал: екс-прем'єр дав пораду союзникам України в Європі

Арсеній Яценюк вказав на помилку в спілкуванні Європи з українцями

Потрібен чіткий сигнал: екс-прем'єр дав пораду союзникам України в Європі

Європа повинна по-іншому розповідати українцям про свою допомогу. Про це заявив колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму, який транслює канал "Україна 24".

"ЄС ухвалив рішення надати близько 2 мільярдів євро для українського народу. Справа ось у чому. І я звертаюся до наших європейських друзів. Дуже важливо не просто виділити кошти, а послати чіткий сигнал — "ми зробили це для вас". Кілька хвилин тому я бачив соціальну рекламу, яку Європейська комісія розмістила на українських телеканалах. Якщо ви хочете просто витратити кошти на таку соціальну рекламу — гаразд. Але якщо ви хочете сказати українському народу, що це ми, європейці, підтримали вас, і ось що ми зробили для вас, — будь ласка, змініть наратив. Будь ласка, змініть той спосіб, в який ви інформуєте український народ про наші спільні досягнення", — сказав він.

Яценюк пояснив, чому саме виникла потреба чіткіше доносити месседж про допомогу до українців.

"Росія транслює зовсім інший наратив. І всі ці негативні історії легко "продавати". Тож нам необхідно удосконалити інформаційну кампанію - що було зроблено, чого ми разом досягли, - Україна і Європейський союз. Які двосторонні та багатосторонні угоди, контакти, контракти, досягнення та результати ми отримали за останні 5-6 років", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

раніше Яценюк в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Україна може стати членом НАТО і Європейського союзу.

Джерело Україна 24 Теги