Країна Європи відкриє кордони для українських туристів: названі терміни

Українські туроператори і перевізники готуються до відкриття сезону

Країна Європи відкриє кордони для українських туристів: названі терміни

Чорногорія наприкінці червня - початку липня відкриє кордон для туристів з України, закритий через спалах коронавірусу.

Такий прогноз озвучив в ефірі каналу "Україна 24" консул України в Чорногорії Михайло Шматов.

"Якщо перша фаза (ослаблення карантину - ред.) пройде успішно, і в Чорногорії не буде зафіксовано новий спалах захворювання, якщо не буде проблем через відкриття туристичного сезону, то з середини червня - початок липня буде відкрита друга-третя фаза, і перелік країн (для в'їзду в Чорногорію - ред.) буде розширено ", - повідомив дипломат.

Читайте також

За його словами, переговори з українськими туроператорами та перевізниками ведуться кулуарно, офіційної інформації поки немає.

"Але, за неофіційною інформацією, ми можемо обнадіяти, що з 1 липня великий туроператор почне роботу, і будуть постійні чартери. Можливо, вже з кінця червня буде перший чартер з України", - сказав Шматов.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудич розповів в ефірі Україна 24 ", як і де українці будуть відпочивати після карантину.

Зазначимо також, що Єврокомісія 13 травня представила пакет рекомендацій державам-членам ЄС для виходу з кризи і відновлення європейського туризму. Обмеження на поїздки до ЄС громадян третіх країн, зокрема України, буде діяти до 15 червня.

Джерело Україна 24 Теги