Десятки українців евакуювали з нового епіцентру коронавірусу

Хворі серед українських громадян поки не виявлені

Десятки українців евакуювали з нового епіцентру коронавірусу

Понад 60 громадян України евакуювали з Бразилії, яка за останні дні вирвалася в світові лідери за кількістю жертв коронавірусу COVID-19.

Про це розповіла в ефірі каналу "Україна 24" консул України в Сан-Паулу Вікторія Кузнєцова.

"Ми відстежуємо інформацію, незважаючи на стрімкі статистичні дані. На щастя, хворих серед цього числа немає, навіть серед екіпажів суден", - зазначила Кузнєцова.

Читайте також

За словами українського дипломата, з аеропорту Сан-Паулу продовжують здійснюватися деякі рейси в напрямку Європи.

"Ми допомогли понад 60 особам. Це не такі цифри, як у колег в Європі, які зашкалюють за 1 000, проте тут складніше організувати виліт наших громадян. У нас відбуваються вильоти на Амстердам, потім доводиться відстежувати стикування в Україні, іноді не садять в Амстердамі, якщо немає квитків у кінцевий пункт призначення", - розповіла вона.

Зазначимо, що Бразилія, поряд з Росією і США, вирвалася в світові лідери з поширення коронавірусу. Число смертей від COVID-19 у країні наблизилося до позначки 25 тисяч. Водночас, президент Бразилії Жаір Болсонару є переконаним противником карантину і виступає за зняття обмежень.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше епідеміологиня Тетяна Чумаченко в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що Україні загрожує друга хвиля коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги