Парад Перемоги в Росії пройде влітку: Ілларіонов пояснив, що задумав Путін

Президент Росії змушений був коригувати плани через коронавірус

Парад Перемоги в Росії пройде влітку: Ілларіонов пояснив, що задумав Путін

Президент Росії Володимир Путін наказав провести 24 червня парад Перемоги, відкладений через коронавірус, щоб зміцнити свої позиції всередині РФ, які похитнулися через COVID-19.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів російський економіст, колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов.

"У Путіна накопичилося кілька рішень, які він вважав за необхідне прийняти і провести пропагандистську компанію, щоб зміцнити свої внутрішньополітичні позиції. Тому рішення про особливе святкування 9 травня: проведення параду, зміни до Конституції та інше - все це мало характер передвиборчої кампанії", - зазначив Ілларіонов.

Читайте також

За словами російського економіста, з боку Путіна було дивно проводити таку компанію через два роки після переобрання президентом, але він таке рішення ухвалив.

"Коронавірусна криза змусила його перенести деякі заходи. Втрутилися обставини, які не дозволили йому виконати свій первісний план. Тому зі свого початкового плану він може щось зробити. І перше, що потрібно зробити, як йому здається, - провести парад Перемоги в Москві", - заявив колишній радник президента РФ.

Як зазначив Ілларіонов, для Путіна зараз найважливіше - політичний порядок денний всередині країни.

"Всі в Росії сьогодні зайняті коронавірусом. Сам він регулярно проводить наради з приводу коронавірусу. Не можна сказати, що коронавірус ним зараз ігнорується", - додав він.

Популярні відео

Раніше історик Кирило Галушко в ефірі "Україна 24" розповів про те, як по-різному сприймають річницю перемоги у Другій світовій війні в Росії та Європі.

Джерело Україна 24 Теги