Росія постійно обманює - військовий експерт пояснив демарш США

Гаррі Табах назвав умову для повернення Вашингтону в договір про відкрите небо

Росія постійно обманює - військовий експерт пояснив демарш США

США можуть відновити участь у договорі про відкрите небо після зміни влади в Росії.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" капітан 1 рангу ВМС США у відставці, військовий експерт Гаррі Табах.

"Наслідки будуть звичайні, США вийдуть з цього договору... Не думаю, що з цим російським президентом, але з наступним, сподіваюся, триватимуть перемовини. Але цього разу вже не тільки Росія повинна брати участь у цьому, а й Китай", - заявив Табах.

За словами військового експерта, угода про відкрите небо працювала, коли у США і РФ були дружні стосунки.

"А зараз Росія просто забороняє літати там, де можна літати. Ці польоти стають безглуздими. Але і технології змінилися, нам вже не потрібно так летіти. Зараз космічні та супутникові технології набагато краще. Мати справу з тим, хто тобі постійно бреше, весь час порушує ці договори - це принизливо. Якщо скаржитися в Радбез ООН, там вони знову все заблокують, це найсильніша російська зброя", - заявив він.

Читайте також

Табах висловив упевненість, що президент Дональд Трамп вийде з цього договору.

"НАТО протестуватиме, тому що тепер, якщо їм потрібно буде робити такі польоти, їм доведеться самим домовлятися з Росією і самим за це платити, а не робити за рахунок США", - додав відставний американський військовий.

Популярні відео

Договір з відкритого неба підписали 34 держави 1992 року. Вони можуть робити обльоти територій один одного з метою контролю військової діяльності. Президент США Дональд Трамп неодноразово звинувачував Росію в порушенні даної угоди.

Нагадаємо, військовий експерт Гаррі Табах в ефірі "Україна 24" також розповів, чому президенту США Дональду Трампу складно домовлятися з російським лідером Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги