Росія продовжує використовувати свій прийом - віцепрем'єр про переговори по Донбасу

Заступник голови Тристоронньої контактної групи розповів про ініціативу України в переговорах і реакцію Росії

Росія продовжує використовувати свій прийом - віцепрем'єр про переговори по Донбасу

Про хід переговорів по Донбасу в рамках Мінського формату висловився віцепрем'єр-міністр - міністр з питань тимчасово окупованих територій України, заступник голови Тристоронньої контактної групи Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24".

"Прорив був тільки в оновленні української делегації, і всіма це було сприйнято позитивно. Ми очікували дзеркальної реакції Російської Федерації, але поки вони не продемонстрували свою готовність до інтенсифікації Мінського процесу", - сказав він.

Резніков зазначив, що Росія не змінює напрямку своїх дій.

"Росія поки продовжує одну і ту ж риторику — що нібито РФ є посередником, нібито вони не учасники конфлікту, нібито офіційний Київ повинен з кимось ще вести переговори, називаючи два українських міста і маючи на увазі квазіутворення, які провели незаконні вибори. Однак вони помиляються, оскільки є міжнародна та українська позиція — чітко зрозуміло, що стороною Мінських угод є Росія як країна-агресор, Україна є постраждалою стороною, і ОБСЄ як посередник ", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше генеральний директор "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко розповів, що дає Україні рішення президента Зеленського з оновлення складу української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги