Американський дипломат назвав головну слабкість Путіна у війні з Україною

Ексзаступник Держсекретаря США розповів, як українське суспільство показує брехливість російської пропаганди

Американський дипломат назвав головну слабкість Путіна у війні з Україною

Українці можуть протистояти російській пропаганді, заявив американський дипломат, колишній заступник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Деніел Фрід в ефірі каналу "Україна 24".

"Українське суспільство ще з часів Помаранчевої революції наочно показувало брехливість російської пропаганди про те, що Україна може існувати лише в фашистських формах", — заявив він.

Політик навів приклад нової української ідентичності та назвав її головну перевагу.

"Я був в Україні, коли Джамала виграла "Євробачення", і її, кримську татарку, вітали в Україні як народну героїню. Це говорить про те, що новостворена українська ідентичність дуже широка, вона охоплює всіх українців. Це дуже потужна платформа, на якій можна будувати сучасний демократичний наратив.

Слабкість Путіна в тому, що він стверджує, що української нації не існує, крім як в міфології окремих західноукраїнських націоналістів. Українці мають можливість спростувати це", — заявив він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше директор аналітичних проєктів "Інтерньюз-Україна" Володимир Єрмоленко розповів, на що націлена політика Росії і як на неї може вплинути коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги