У Росії є новий підступний план по Донбасу - версія політолога

Політичний аналітик розповів, якою могла бути мета візиту чиновника з адміністрації Путіна до Берліну

У Росії є новий підступний план по Донбасу - версія політолога

Про те, які теми в Берліні міг обговорювати заступник голови адміністрації президента РФ Володимира Путіна Дмитро Козак з помічниками канцлера ФРН Ангели Меркель, розповів політичний аналітик Володимир Горбач в ефірі каналу "Україна 24".

"Моя версія така: українська сторона виступила з певними ініціативами на майданчику Мінського переговорного процесу, які полягають в тому, щоб посилити делегації. Україна посилила свою делегацію і підвищила статус її членів. Офіційні особи — міністри, заступники міністрів, представники парламентських комітетів — увійшли до складу робочих груп та делегацій. А з російського боку відповідних дій не відбулося. Я думаю, Росія хоче використовувати українську ініціативу в стилі айкідо і перевернути на свою користь. Вони пробують перевірити ґрунт контактів з німцями і французами", — сказав він.

Експерт розповів, якими, за цією версією, можуть бути наступні кроки Росії.

"Зараз варто чекати якоїсь російської ініціативи, яка задовольнить Німеччину і Францію, але яка не буде такою вигідною для України", — вважає він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше депутат Сергій Рахманін розповів, що означає візит чиновника Путіна до Німеччини та чим загрожує виконання Мінських угод.

Джерело Україна 24 Теги