Є дві причини — політолог про візит чиновника Путіна в Берлін щодо Донбасу

Політолог розповів, чому заступник голови адміністрації Путіна літав до Німеччини на переговори

Є дві причини — політолог про візит чиновника Путіна в Берлін щодо Донбасу

Заступник голови адміністрації президента РФ Володимира Путіна Дмитро Козак літав до Німеччини на переговори. Він обговорив у столиці Німеччини конфлікт на сході України з помічниками канцлера ФРН. Голова МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна заздалегідь знала про переговори. Німецька сторона офіційно поки не висловилася про цей візит. Ситуацію прокоментував експерт-міжнародник Тарас Семенюк в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, що є дві причини. Перша пов'язана з тим, що Київ намагається додати динаміки в Мінський процес. Москва відчуває, що Банкова хоче зрушити ситуацію з місця, і Кремль намагається випередити", - сказав він.

Експерт зазначив, що друга причина говорить не на користь України.

"Хочу відзначити, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль був змушений проводити онлайн-конференцію з Меркель, а для Козака відкрили повітряний простір. Це говорить про те, що можливо, німці більше зацікавлені в тому, щоб працювати з Москвою напряму.

Ми не знаємо, про що говорили радник Меркель і Козак. Є питання, які, можливо, не зовсім збігаються з позицією Києва. Обговорювати України без України - дипломатичний ляпас з боку Німеччини, вона могла і відмовитися від цього візиту ", - заявив Семенюк.

Читайте також

Популярні відео

Раніше політолог Ілія Куса назвав головну проблему України після перемоги на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги