Коли чесно – завжди легше: інфекціоніст про помилку Роcії з коронавірусом

Юрій Жигарєв прогнозує, що епідемія в РФ набиратиме обертів

Коли чесно – завжди легше: інфекціоніст про помилку Роcії з коронавірусом

Влада Росії в умовах епідемії коронавірусу COVID-19 відмовляється визнати серйозність ситуації і вжити рішучих заходів для нерозповсюдження вірусу.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв.

"Що стосується Росії, коли чесно – завжди легше. Як вчителі мені казали: якщо не знаєш, як зробити, зроби по-чесному. Росія до цього часу не визнала, що в них така ситуація. Вони зараз кажуть – у нас святкові вихідні дні, тобто вони не кажуть "карантин", не казали "обмежувальні заходи". Вони не можуть визнати, що ситуація серйозна, що давайте щось робити", - пояснив Жигарєв.

Медик розкритикував дії влади РФ, "коли хтось щось робить, хтось – ні, десь впроваджують обмежувальні заходи, десь – ні". За його словами, наслідком стане подальше розповсюдження інфекції.

Читайте також

Зазначимо, що Росія вийшла на друге місце в світі за кількістю зареєстрованих випадків коронавірусу. 12 травня цей показник перевищив 232 000. Кількість померлих зросла до 2116.

Популярні відео

Нагадаємо, у США і Європі медики зафіксували у дітей, які хворіли на коронавірус, нові небезпечні симптоми захворювання.

Джерело Україна 24 Теги