"Ближній - мій ворог": експерт розповів, як у світі змінюється ставлення один до одного

Експерт-міжнародник Тарас Семенюк розповів, як заяви різних країн впливають на ставлення людей до подій

"Ближній - мій ворог": експерт розповів, як у світі змінюється ставлення один до одного

Про зміни у ставленні людей то держав до подій у світі розповів експерт-міжнародник Тарас Семенюк в ефірі каналу "Україна 24".

"Буде складно погасити ксенофобські настрої, вони були вдало підігріті Трампом (Дональд Трамп, президент США - Ред.), який свого часу заявив, що у всьому винен Китай, це буде розвиватися. Згадаймо, що на цьому тижні з'явилася інформація від держав світу про те, що Китай не доклав зусиль для боротьби з поширенням коронавіруса.

Настрої зачіпають емоційну складову людської психології, а це робота не одного дня. Історії, що хтось винен, будуть звучати далі і поширюватися, тому що є підгрунтя, це глобальна боротьба зараз - знайти винного", - сказав він.

Читайте також: Звичної Європи в найближчі п'ять років ми не побачимо — експерт

Семенюк вважає, що ці зміни стануть причиною зміни світових правил.

"Ми живемо в час, коли парадигма ставлення до свого ближнього змінюється. Наприклад, якщо в демократичному світі мій ближній - фактичний мій товариш, то зараз це змінюється на те, що він мій потенційний ворог, який може мене заразити, ми бачимо це навіть в Києві. Кожна країна буде встановлювати свої правила, кого пускати, навіть якщо це завдасть збиток туризму ", - сказав він.

Популярні відео

Раніше голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак заявив в ефірі "Україна 24", що пандемія загрожує змінити політичний розклад у багатьох країнах.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги