Росія пожинає плоди — відомий журналіст про велику помилку Путіна

Журналіст Дмитро Гордон розповів, чому в Росії склалася важка ситуація з коронавірусом

Росія пожинає плоди — відомий журналіст про велику помилку Путіна

Про важку ситуацію з коронавірусом у Росії розповів журналіст і телеведучий Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24".

"Перед приїздом в студію я розмовляв зі своїм близьким другом, він живе у Москві. Його дружина ледь не померла, в реанімації переповнені бокси, щодня виносять звідти трупи. Володимир Володимирович (президент Росії Володимир Путін - Ред.) дуже хотів провести 22 квітня референдум про поправки до Конституції, які б узаконили обнуління його термінів при владі, і тому вони сіпалися: оголошувати — не оголошувати ... Це ж зривається те, заради чого Терешкова (депутат Держдуми РФ і перша у світі жінка-космонавт Валентина Терешкова недавно запропонувала "обнулити" президентські терміни Путіна - Ред.) вдруге літала в космос", — сказав він.

Гордон зазначив, що Росія ввела обмежувальні заходи занадто пізно.

"Коли почалося в Італії, Іспанії, коли Америка почала задихатися від коронавірусу — Росія теж змушена була, але вона запізнилася. Ось зараз вони пожинають плоди запізнілого введення карантину", — заявив він.

Читайте також

Популярні відео

За останню добу в Росії зафіксовано 11 231 підтверджених випадків коронавірусної інфекції COVID-19 в 84 регіонах. Всього в Російській Федерації зареєстровано 177 160 випадків COVID-19.

Теги