Білорусь унікальна - публіцист про політику Лукашенка щодо коронавірусу

Білоруський публіцист розповів, що по всій країні вербують бажаючих взяти участь у параді Перемоги, незважаючи на коронавірус

Білорусь унікальна - публіцист про політику Лукашенка щодо коронавірусу

Білоруський публіцист Северин Квятковські в ефірі каналу "Україна 24" розповів про ситуацію щодо коронавірусу в Білорусі.

"У нас підготовка до параду. Лукашенко вирішив, що він не може пропустити, тому зараз активно в університетах, на підприємствах вербують бажаючих взяти участь. Є вже журналістські матеріали, де абсолютно відкрито люди розповідають про те, як це все відбувається", - сказав Квятковські.

Читайте також

За словами публіциста, чіткої політики держави щодо боротьби з коронавірусом не існує.

"Білорусь у цьому плані унікальна країна, хоч її і порівнювали зі Швецією. У Швеції карантин не запроваджували, але там чітка державна політика, інформаційна в першу чергу, і обмеження на масові заходи. Білорусь унікальна тим, що у нас немає взагалі ніякої чіткої послідовної політики. "Начальник держави" всіляко показує, що нічого страшного не відбувається, що маски не потрібні, руки мийте, і все. Але якщо ви прийдете в поліклініку - там висить оголошення, що всі нетермінові заходи потрібно відкласти", - сказав Квятковські.

За його словами, найбільш показове, що сталося в Білорусі - батьки не пустили дітей до школи місяць тому.

"І коли Лукашенко сказав дітей повернути, батьки проігнорували. Що ще може бути цікаво українським глядачам - кафе наші спустіли без карантину, тобто люди пішли на самоізоляцію, просто прочитавши, що відбувається в світі. З кожним днем ​​все більше людей в масках", - зазначив публіцист.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський заявив, що президент України Володимир Зеленський не повинен приймати запрошення свого білоруського колеги Олександра Лукашенка і їхати до Мінська 9 травня на Парад перемоги.

Теги