Запрацювала найпотужніша у світі гідротурбіна

Турбіна може забезпечити електрикою дві тисячі будинків

Запрацювала найпотужніша у світі гідротурбіна

Сила швидкоплинних вод забезпечить англійців струмом. Найпотужніша у світі гідротурбіна запрацювала на межі Північного моря та Атлантичного океану, повідомляється у програмі "Сьогодні новини" на телеканалі "Україна 24".

Потужність турбіни — 2 мегавати. Їй під силу освітити 2 тисячі будинків у Великій Британії. Окрім енергії хвиль, станція забезпечить роботою жителів довколишніх сіл та містечок.

Читайте також: Хорватія витратить понад 66 млн євро з бюджету на сонячні електростанції

Раніше повідомлялося, що Німеччина стала рекордсменом з виробництва сонячної енергії у світі.  За червень місяць її частка перевищила 20 відсотків. Це зробило сонячні електростанції найбільшим виробником енергії після теплових — вони виробляють вдвічі більше енергії, ніж газові.

Також нардепка з "Слуги народу" Людмила Буймистер заявляла, що стимулюючі тарифи дозволять налагодити електромережі в Україні через 15 років, без них українцям доведеться чекати нормальної електроенергії 20-30 років, або навіть ніколи.

"Закладена формула, яка за 13-15 років дозволить привести нас до більш-менш європейських показників. Сьогодні кожна людина приблизно 10-11% переплачує за ту електроенергію, яка просто губиться в мережах через те, що вони застаріли", — сказала вона.

Джерело Україна 24 Теги