Путін боготворить Сталіна — Саакашвілі розповів про зустріч з президентом РФ

Михайло Саакашвілі розповів, як Володимир Путін хвалився своїм кабінетом

Путін боготворить Сталіна — Саакашвілі розповів про зустріч з президентом РФ

Президент Росії Володимир Путін захоплюється главою колишнього СРСР Йосипом Сталіним, розповів у програмі "Перші" на телеканалі "Україна 24" експрезидент Грузії, глава виконкому Національної ради реформ Михайло Саакашвілі.

"Путін свого часу нам показував дачу Сталіна, по-моєму, в Огарьово. Путін дуже пишається, тому що його дід був кухарем Сталіна. І це дуже знаменний факт у його біографії. Він про свого цього діда розповідав нескінченно. І Путін весь час говорив: ось тут Сталін спав, такий скромний диван, з цього чайника він пив, мій дід йому приносив. Так, те, що Путін показував, виглядало скромно. Путін просто боготворить Сталіна, щоб ви розуміли", — сказав він.

Читайте також: "Путін пише свій "Майн Кампф": що говорять про статтю президента Росії

Саакашвілі згадав, як Путін хвалився йому кабінетом, як у колишнього генсека.

"Коли я з Путіним вперше зустрічався на офіційній зустрічі, він мене відразу відвів до іншого кабінету і каже: ось це колишній кабінет Сталіна, офіційний кабінет колишніх генсеків, але я переніс свій кабінет у маленький кабінет, тому що Сталін був скромний, він завжди був у маленькому кабінеті, і я всі свої важливі рішення приймаю там, де був Сталін", — сказав він.

Раніше Михайло Саакашвілі розповів, що Йосип Сталін значно вплинув на життя його сім'ї. "Коли заарештували (батька - ред.), то випустили тільки після того, як він всі свої мільйони на швейцарських рахунках переоформив радянській владі. Вони йому дали компенсацію - 2 кг радянських цукерок "Червоний жовтень", - сказав він.

Йосип Сталін керував СРСР з 21 січня 1924 по 5 березня 1953 року - дня своєї смерті. Його правління відмічалося масовими репресіями й терором.

Джерело Україна 24 Теги