Лукашенко втрачає дипломатичну підтримку - радник Тихановської

За словами Франтішека Вячорки, навіть "Китай йде з Білорусі зі своїми інвестиціями"

Лукашенко втрачає дипломатичну підтримку - радник Тихановської

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко втрачає дипломатичну підтримку, вона переходить до Світлани Тихановської. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" заявив радник Тихановської Франтішек Вячорка.

"У нього (Лукашенка - ред.) все ще є контакти з Азербайджаном, Казахстаном. Практично вже немає з Китаєм, Китай поступово виходить з Білорусі з інвестиціями, думаю, це визнання того, що він програв дипломатично. Світлана Тихановська відбирає дипломатичний простір у нього, вона зустрічається з лідерами, і кожен, хто їй потиснув руку, вже ніколи не визнає Лукашенка", - сказав Вячорка.

Читайте також: У Лукашенка є особистий мотив — журналіст про вбивство Павла Шеремета

Також радник прокоментував чергові звинувачення Лукашенка на адресу США і західних країн у тому, що вони "розв'язують третю світову війну".

"Це метод залякування, це також спроба пояснити свою нездатність керувати державою. Він втратив підтримку людей. Єдине, на що він може розраховувати, це його власні силовики, КДБ і гроші, які він платить своїм поплічникам за лояльність. Зараз він спробує знайти винуватого, він його шукає всередині, звинувачуючи своїх політичних опонентів у підготовці перевороту, а також шукає ворогів за кордоном. Це не тільки Польща або США, це й Україна", - сказав Вячорка.

Читайте також: Путін не поспішає допомагати - білоруський політик про візит Лукашенка до Росії

Зазначимо, що Олександр Лукашенко в інтерв'ю виданню Sky News Arabia заявив, що країни Європи за підтримки США розв'язують гібридну війну проти Білорусі та Росії й підштовхують світ до третьої світової війни. За його словами, європейські країни "перебувають у колоніальній залежності від США".

Нагадаємо, раніше Вячорка в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" сказав, що результати переговорів за підсумками чергового візиту Олександра Лукашенка до президента Росії Володимира Путіна, як і інші домовленості, є недійсними. "Лукашенко програв вибори, було опубліковано спеціальну доповідь системи "Голос", яка рахувала альтернативні голоси в серпні минулого року. Тихановська набрала понад 50%. Це означає, що все, що робить Лукашенко після серпня, не має законної сили", - сказав Вячорка. 

Джерело Україна 24 Теги