США не знають, що робити з Росією — журналіст щодо гучної публікації про РФ і Трампа

Російський журналіст розповів, що відбувається зі стратегією США щодо Росії

США не знають, що робити з Росією — журналіст щодо гучної публікації про РФ і Трампа

У США немає стратегії поведінки з Росією — про це заявив у програмі "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим" російський журналіст Андрій Солдатов, коментуючи відсутність реакції США на статтю про інтерес Росії до перемоги Дональда Трампа на виборах президента США у 2016 році.

"Я думаю, що це показує певну розгубленість (відсутність реакції на статтю в Guardian — ред.). Мені здається, зараз немає нової стратегії реагування на російські дії. Вона, здавалося б, була протягом 4-х років, і її більше немає, не дуже зрозуміло, що робити. Зараз в американців є серйозніші проблеми — Афганістан, який повністю займає суспільство. А що робити з Росією, просто люди не дуже розуміють", — сказав він.

На думку журналіста, поки незрозуміло, як розвиватимуться події.

"Потрібна нова стратегія, але я поки не бачу, що з'явився рух у бік того, якою буде стратегія — стримування, співпраця, як би це не назвали", — сказав він.

Читайте також: Виглядає правдоподібно — журналіст про документи щодо інтересу Росії до Трампа

Нагадаємо, на президентських виборах 2016 року Дональд Трамп здобув перемогу над кандидатом від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Росію звинувачували у втручанні в процес президентських виборів з метою завдати шкоди кампанії Клінтон, сприяти перемозі Трампа і спровокувати політичний і соціальний розкол в американському суспільстві. Перші заяви про це лунали в США ще під час президентської кампанії.

29 грудня 2016 року Білий дім оголосив про перші санкції проти Росії у зв'язку з її втручанням в американські вибори. Санкції були накладені ще адміністрацією президента Обами, і президент Трамп мав право скасувати їх власним рішенням після вступу на посаду 20 січня 2017 року, але не зробив цього.

Джерело Україна 24 Теги