Росія програє гонку озброєння — військовий експерт про випробування нової зброї

Олександр Мусієнко розповів про шанси Росії в гонці озброєнь з США

Росія програє гонку озброєння — військовий експерт про випробування нової зброї

У Росії анонсували державні випробування нової російської гіперзвукової ракети "Циркон" з надводного носія в серпні. Про реакцію США розповів у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" військовий експерт Олександр Мусієнко.

"Думаю, ніхто не напружився, відбуваються звичайні речі, Росія хоче втягнути США в гонку озброєння. Я їм бажаю успіхів у явно програшній грі. Американці нічого не робили з гіперзвуковою зброєю через те, що це їм було не потрібно. Те, що пише проросійське видання спецслужб The National Interest, що "американці нас наздоганяють" — це одне. Зараз, коли вони побачили, що Росія кидає виклик, вони почали свою програму. Більш того, якщо росіяни працюють з атомними двигунами, то американці розвивають реактивні двигуни, балістичну і тактичну зброю, яка дійсно може бути застосована", — сказав він.

Читайте також: Неймовірна удача — журналіст про статтю щодо інтересу Кремля до президентства Трампа

Популярні відео

За словами експерта, в разі необхідності США легко переженуть Росію в озброєнні.

"Ми прекрасно розуміємо, що атомні двигуни — це ядерна війна, ракетні двигуни це інше. Якщо хтось думає, що сильно американці напружилися — не відбувається нічого екстраординарного. Будь-яка війна за гонку озброєння програшна для Росії через обмеженість ресурсів. Росія вкладе одні кошти, американці — в десять разів більше, і у них буде краща зброя, так склалося історично. Нагадаю, що на момент Другої світової війни у ​​США було 100 танків, їм це було не потрібно станом на 1940 рік. Станом на 1943 рік у них вже було близько 500. Якщо буде поставлено завдання, така зброя з'явиться", — сказав він.

Читайте також: Росія на Донбасі влаштовує "тренувальні" обстріли позицій ЗСУ - військовий експерт

Додамо, перший пуск "Циркону" в рамках випробувань з фрегата "Адмірал Флоту Радянського Союзу Горшков" Північного флоту планується виконати в першій половині серпня. У другій половині місяця почнуться льотно-конструкторські випробування "Циркону" з атомного підводного човна "Сєвєродвінськ".

Президент Росії Володимир Путін у посланні Федеральним зборам у лютому 2019 року заявив, що ракета "Циркон" здатна вражати як надводні, так і наземні цілі на відстані понад тисячу кілометрів.

Джерело Україна 24 Теги