Лукашенко мстить Європі: у Тихановської відреагували на вихід зі "Східного партнерства"

Радник глави білоруської опозиції вважає, що Лукашенко втрачає вплив

Лукашенко мстить Європі: у Тихановської відреагували на вихід зі "Східного партнерства"

Олександр Лукашенко, який вирішив призупинити членство Білорусі в ініціативі "Східне партнерство", таким чином  демонструє слабкість. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" сказав радник лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Франтішек Вячорка.

"Ми вважаємо, що Лукашенко цим самим демонструє слабкість, це не рішення сильного керівника. Він втрачає вплив, контроль над ситуацією. Призупинення участі Білорусі в "Східному партнерстві" грає проти білоруського народу. Це не в державних інтересах Білорусі, і Лукашенко це робить тільки для того, щоб помститися європейцям за сильну позицію щодо захоплення літака, репресій", - сказав політик.

Читайте також: Відбувається обережна анексія Білорусі - російський політик про Путіна і Лукашенка

Також Вячорка висловив Україні подяку за позицію щодо Білорусі.

"Я б хотів подякувати Україні й пану Кулебі, який зайняв сильну позицію щодо Білорусі. Ми сподіваємося, що Україна приєднається до європейських санкцій", - сказав Вячорка.

Читайте також: Відносини України та Білорусі: Гордон запропонував радикальний крок

Нагадаємо, що Білорусь призупинила своє членство в "Східному партнерстві", мотивуючи це введеними Євросоюзом санкціями. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна продовжить підтримувати народ Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги