Це просто спецоперація Британії - експерт про "обстріл" есмінця біля берегів Криму

Британці хотіли подивитися на реакцію Росії, вважає Віктор Ягун

Це просто спецоперація Британії - експерт про "обстріл" есмінця біля берегів Криму

Інцидент з нібито "обстрілом" британського есмінця Defender у Чорному морі був спецоперацією Великої Британії, щоб "потролити" Росію.

Таку версію озвучив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" ексзаступник глави Служби безпеки України Віктор Ягун.

"Якось несподівано опинився кореспондент BBC на кораблі, який пройшов біля Криму. Не думаю, що на багатьох військових кораблях Великої Британії присутній кореспондент BBC з камерою, який з борту корабля веде прямий ефір. Це один факт. А другий факт - несподівано знаходяться документи про ті самі події, і знову якийсь чоловік чомусь несе їх знову в BBC. Якщо об'єднати ці два факти, стає зрозуміло, що це просто спецоперація британських служб для того, щоб навмисно був витік інформації", - зазначив ексзаступник голови СБУ.

Читайте також: Британський есмінець принизив російський флот і особисто Путіна - журналіст

Ягун припустив, що британці хотіли "просто подивитися на реакцію Росії, щоб, грубо кажучи, "потролити" її".

"Думаю, не тільки Британія здійснюватиме такі проходи. Ми йдемо таким шляхом, як зараз США, які постійно тримають в тонусі КНР проходами своїх кораблів у протоці між Китаєм і Тайванем", - заявив він.

Читайте також: Гордон про "обстріл" корабля в Чорному морі: нехай вівці сидять тихо і мовчать

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М здійснив попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Пізніше у Великій Британії на автобусній зупинці нібито були виявлені засекречені документи Міністерства оборони, що містять детальну інформацію про есмінець Defender. У них обговорюється, зокрема, ймовірна реакція Росії на прохід есмінця через води поблизу Севастополя.

Джерело Україна 24 Теги