Це буде дуже потужна зброя - експерт про нові ракети для армії Росії

Протидіяти такій зброї можуть тільки провідні країни

Це буде дуже потужна зброя - експерт про нові ракети для армії Росії

Ракети "Циркон" і "Сармат", якими президент РФ Володимир Путін пообіцяв озброїти російську армію, є потужною зброєю, протидіяти якій можуть лише кілька країн світу.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів військовий експерт Олег Жданов.

"Про ракети "Циркон" і "Сармат" ми чуємо вже п'ятий чи шостий рік. Щороку Володимир Путін заявляє, що вони надходять на озброєння збройних сил Російської Федерації. Справа в тому, що по "Цирконію" тільки починаються випробування, є кілька зразків у металі, а С-500 це взагалі мета модернізації та вдосконалення комплексу С-400. За заявами вони дуже потужні, і проти них нібито немає протидії", - повідомив експерт.

Читайте також: Зброя США для України - Кравчук озвучив оптимістичний прогноз

За словами Жданова, поки можна оцінювати тільки заяви, але не слід їх недооцінювати.

"Якщо вони зроблять "Циркон", це буде дуже потужна зброя. Це гіперзвукова зброя, яку несе ракета "Сармат". Вона її виводить на орбіту, і з орбіти йде атака на цілі на таких швидкостях, і протидіяти такій зброї поки що можуть тільки провідні країни світу - Ізраїль, США, може, Велика Британія або Японія, - це лазерна зброя і енергетична", - розповів він.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що в Росії незабаром будуть поставлені на бойове чергування нові системи озброєнь, серед яких міжконтинентальна балістична ракета "Сармат", корабельна гіперзвукова ракета "Циркон", зенітні системи С-500 "Прометей" та інші.

Раніше ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як США пригрозили президенту РФ Володимиру Путіну гіперзвуковою зброєю.

Джерело Україна 24 Теги