Росія розвалиться через 10 років – політолог

"У рейтингу сталого розвитку Україна вже за 7 років обігнала Росію", - заявив Осипенко

Росія розвалиться через 10 років – політолог

Політичний експерт Руслан Осипенко в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» заявив, що Росія розвалиться за 10 років.

«Я не згоден з твердженням, що санкції проти Росії будуть їй шкодити лише в довгостроковій перспективі. Якщо подивитися рейтинг сталого розвитку, і місце України і Росії в ньому, то Україна вже за 7 років обігнала Росію. Це говорить про те, що розвиток російської економіки трохи призупинився, а українська економіка і ВВП продовжують рости. Ми їх наздоганяємо, ми безперечно не маємо стільки потенціалу, скільки вони, але за багатьма пунктами ми їх вже обігнали», - зазначив експерт.

Читайте також: Путін розраховує на ослаблення України — журналіст оцінив ймовірність нападу

Найголовніше, наголосив він, що Росія втрачає, це надію на майбутній розвиток.

«У неї немає світлого образу майбутнього, що через 3-5 років все пройде, вони зможуть домовитися з Європою, США і продовжити свою роботу, як до 2014 року. Чому така надія в них була? Тому що вони мали історичний досвід з країнами Балтії. Колись Росія їх забрала, США їм сказали: політично ми не погоджуємося, а економічно співпрацюємо, тому що у Росії є багато природних ресурсів. З Україною так не вийде, тому що тут порушені принципові питання. Росія з Кримом попала фактично в пастку. Вона його захопила, вже не може відпустити. Ці санкції згодом просто розвалять Росію, думаю, протягом 10 років. Радянський Союз падав з 1979 року до 1990 року. Дві помилки – Афганістан і Перебудова – і все пішло під відкос», - заявив Осипенко.

Читайте також: Путін хоче "Північним потоком-2" розділити Європу – Вітренко

Раніше політичний аналітик Павло Усов заявив, що повернення Росії до європейських структур говорить про провал європейської політики стосовно неї.

Джерело Україна 24 Теги