Люди налякані: мешканка Лондона розповіла про вибух на залізничній станції

"Після кожного вибуху в мене та моїх друзів відчуття, що це теракт", - зазначила жінка

Люди налякані: мешканка Лондона розповіла про вибух на залізничній станції

Мешканка Лондона Юлія Блажнова-Рекуха в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповіла подробиці про вибух на залізничній станції Лондона.

«Я уточню, вже ідеться про двох постраждалих, у них травми середньої тяжкості. Дороги перекриті, зараз у Лондоні затори, люди налякані. Лондон завжди живе у передчутті терактів. Дуже добре, що це не теракт, але кожна така ситуація б’є по нервах. Після кожного вибуху в мене та моїх друзів відчуття, що це теракт», - заявила жінка.

Читайте також: Можливий теракт: експерт вказав на дивну обставину у вибухах в Бейруті 

«Це звичайна залізнична станція, а також станція метро на півдні Лондона. Сьогодні понеділок, у нас робочий день, час-пік, там зараз в об’їзд об’їжджають машини, станція метро ця не працює, тобто це викликає певні незручності. Поки невідомо і яка природа цього вибуху, що це палає, і чим зараз дихають жителі цього району», - додала мешканка Лондона.  

28 червня біля станції метро Elephant & Castle на півдні Лондона загорілися комерційні споруди і автомобілі, були чутні звуки вибухів.

Читайте також: Як живе Бейрут після страшних вибухів: подробиці від місцевої жительки

Нагадаємо, раніше політолог Дмитро Васильєв в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив припущення, що нова пожежа в порту Бейрута є спецоперацією в рамках боротьби за вплив на Близькому Сході.

Джерело Україна 24 Теги