Росія створила чудовий прецедент — Чубаров про "обстріл" корабля в Чорному морі

Рефат Чубаров розповів про важливий фактор для деокупації Криму

Росія створила чудовий прецедент — Чубаров про "обстріл" корабля в Чорному морі

Інцидент з британським есмінцем у Чорному морі – чудовий прецедент для деокупації Криму, заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у програмі "Велика п’ятниця" на телеканалі "Україна 24".

"Щодо британського есмінця біля берегів Криму, вчора був створений дуже чудовий прецедент. Це вперше здійснений практичний крок, який демонструє невизнання російської окупації Криму. До того були лише резолюції, рекомендації, заклики тощо. Головне, що цей прецедент був здійснений свідомо. Про це сьогодні говорить і керівництво Великої Британії", — сказав він.

Читайте також: Путіну показали його місце — ексміністр про "обстріл" британського есмінця

Чубаров назвав один з важливих факторів для позбуття російської окупації.

"Деокупація Криму залежить від багатьох факторів. Один з них – зробити так, щоб Росія як держава не могла діяти за жодним напрямком своєї економічної діяльності ані всередині, ані зовні. Якщо утримання Росії буде найдорожчим з точки зору фінансів, то вона опиниться в ситуації, коли буде вимушена домовитися. А тут ми як Україна вже виступимо зі своєю позицією", — сказав він.

Читайте також: Росія постійно провокує НАТО — політолог про "обстріл" корабля в Чорному морі

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender в Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Джерело Україна 24 Теги