Чичваркін про проблеми британців через COVID-19: бачу масові психічні порушення

Люди "вигоріли" через локдаун, зазначив бізнесмен

Чичваркін про проблеми британців через COVID-19: бачу масові психічні порушення

Російський бізнесмен Євген Чичваркін, який проживає у Великій Британії, в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" розповів, з якими проблемами зіткнулися британці через коронавірус COVID-19.

"Проблема, що люди розучилися працювати, проблема, що через відсутність подорожей, для кого це важливо, я бачу просто масові психічні порушення у Великій Британії. Там людина, яка працює, в якої магазин не мав закриватися, він закривався на чотири або п'ять тижнів у найперший локдаун, і то він працював на доставку. Завжди магазин, який працює... у людей величезні зарплати, у них нічого не змінювалося, і вони пишуть, як вони вигоріли через це все, цю всю сучасну нісенітницю. Це, як футболісти, яких літачок торкнувся, вони починають валятися, корчитися. Потім домагаються того, що підводяться і б'ють. А тут так само валяються і корчаться. Але вони вже досягли всього, заради чого прийшли в цю професію, не впали ані продажі, ані зарплати, а вони всі валяються і корчаться. От у цьому велика проблема. Тому що їхнє оточення все валяється і корчиться. І вони всі не можуть змусити себе, вони, тобто до психотерапевтів черги тощо. Ось у цьому проблема. Плюс Brexit..." - зазначив російський бізнесмен.

Читайте також: Імунолог про штам "Дельта": це легша форма коронавірусу

Раніше мешканка Лондона Юлія Беккер в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як місцеві жителі реагували на новий штам коронавірусу, виявлений у Великій Британії.

Джерело Україна 24 Теги