Путіну показали його місце — ексміністр про "обстріл" британського есмінця

Павло Клімкін розповів, як Росія може відповісти на ігнорування з боку Великої Британії

Путіну показали його місце — ексміністр про "обстріл" британського есмінця

Якою буде відповідь Росії Великій Британії після провокації стосовно британського есмінця у Чорному морі, розповів ексміністр закордонних справ Павло Клімкін у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Путіну показали його місце, показали Росію слабаками. Якщо Пєсков каже, що це провокація, то реакція нульова, есмінець спокійно пройшов. Коли тебе показують коміком і слабаком... Насправді Путін реагуватиме, буде реагувати стосовно нас і Великої Британії. Він точно реагуватиме асиметрично. Це може бути провокація, вторгнення російських літаків у повітряний простір Великої Британії", — сказав він. 

Читайте також: Росія постійно провокує НАТО — політолог про "обстріл" корабля в Чорному морі

Клімкін звернув увагу на справу із захопленням українських моряків російською стороною.

"Але дуже цікава деталь, яку багато хто не розуміє. Пам’ятаєте захоплення наших моряків? Зараз справа розглядається в міжнародному арбітражі. Після того, що Росія зробила, я даю 99%, що ми справу виграємо і що наша позиція дуже сильна. Росія виставила себе абсолютно кепсько в цій історії. Тому Путін точно шукатиме відповідь. 

Тактика, яку вибрав Байден, яку, безумовно, підтримує Джонсон… Путіну ще раз показали, що не просто ніколи не буде визнана окупація, а що Захід буде дуже послідовно дотримуватися цієї мети, і що Росія не є рівною колективному Заходу. Путіну реально показали на місце. Це тактика батога і пряника", — сказав він.

Читайте також: Експерт про "обстріл" корабля в Чорному морі: вірити Росії не варто

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender в Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Джерело Україна 24 Теги