Участь Путіна в саміті з ЄС знизить рівень напруги – політтехнолог

"Росія не хоче знижувати рівень напруги і постійно це демонструє", - сказав Павловський

Участь Путіна в саміті з ЄС знизить рівень напруги – політтехнолог

Російський політтехнолог Гліб Павловський в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів про те, як у Росії сприйняли заяву канцлера Німеччини Ангели Меркель щодо можливості участі президента Росії Володимира Путіна в саміті ЄС.

«Можливий саміт Росія - ЄС радше є символічним. Важко очікувати практичних наслідків від нього. Єдиний можливий результат - це зниження рівня напруженості. У зв'язку з чим Росія постійно демонструє, що її влаштовує цей рівень напруженості, вона не хоче його знизити, навіть з огляду на саміт - можна подивитися на історію з британським есмінцем», - зазначив політтехнолог.

Читайте також: Російський політик пояснив нові звинувачення Кремля на адресу України

«Ми сьогодні маємо Меркель, яка йде з посади, старий уряд у Німеччині, який є стрижнем ЄС, Макрон у Франції, який не дуже впевнено відчуває себе, - тому Путін може розслабитися. Для нього це дуже корисний захід. Тому що небезпечна ситуація, коли ми щодня чекаємо ескалації. На саміті прозвучить тема Мінських домовленостей, їх ревізії чекати не доводиться, але й тиску на Україну, мені здається, чекати теж не доводиться з приводу цих домовленостей. А режим санкцій проти Росії зберігає свій небезпечний потенціал, тому що він практично не потрібен, але створює постійну готовність Москви до ескалації», - додав Павловський.

Читайте також: Психологиня пояснила "мову жестів" Байдена на зустрічі з Путіним: є три важливі моменти

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель хоче, щоб ЄС розглянув можливість запрошення російського президента Володимира Путіна на саміт з лідерами ЄС, цю ініціативу підтримує і президент Франції Емманюель Макрон.

Раніше російський політик Леонід Гозман в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи може президент Росії Володимир Путін почати велику війну проти України.

Джерело Україна 24 Теги