Ексміністр про "обстріл" британського есмінця Росією: це психологічна операція

Росіян непокоїть присутність міжнародних сил у Чорному морі, зазначив Андрій Загороднюк

Ексміністр про "обстріл" британського есмінця Росією: це психологічна операція

Інцидент з нібито обстрілом Росією британського есмінця Defender у Чорному морі є психологічною операцією, призначеною для внутрішньоросійської аудиторії.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив ексміністр оборони України Андрій Загороднюк.

"Це психологічна операція інформаційна, яка спрямована передусім на внутрішню аудиторію Російської Федерації для того, щоб показувати, що вони оберігають рідні кордони і мають ворога. Головне для росіян – це спроектувати загрозу на внутрішню аудиторію. Це, власне кажучи, вони і роблять постійно. Для них це ще одне підтвердження, що їм щось загрожує, тому вони мають проводити ту чи іншу політику. Для міжнародної аудиторії абсолютно не має жодного сенсу те, що вони роблять", - заявив ексміністр.

Читайте також: Росія злякалася Шостого флоту США і просить їх не брати участь в Sea Breeze-2021 - експерт

Популярні відео

Водночас, Загороднюк додав, що росіяни "дійсно дуже серйозно ставляться до збільшення присутності міжнародних сил у Чорному морі і вважають це для себе загрозою".

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальну стрілянину в бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М здійснив попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля.

Своєю чергою, британська сторона спростувала даний інцидент.

Перша заступниця глави МЗС України Еміне Джапарова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що країни НАТО повинні переглянути свою політику в Чорному морі.

Джерело Україна 24 Теги