Це історичний конфлікт двох імперій - експерт про обстріл Росією британського есмінця

Британія займає набагато жорсткішу позицію щодо РФ, нагадав Олександр Москалюк

Це історичний конфлікт двох імперій - експерт про обстріл Росією британського есмінця

Експерт з конституційного права Олександр Москалюк в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" прокоментував інцидент у Чорному морі, де російський бомбардувальник Су-24М скинув бомби перед есмінцем Великої Британії Defender.

"Британія займає найжорсткішу позицію відносно Російської Федерації, займає її послідовно, незалежно від внутрішніх проблем, які існують. І це історичний конфлікт двох великих імперій... Британці дуже тяжко переживають постімперський синдром, і Brexit цьому є свідченням. А Росія ще більше переживає. Британія вирішила ще в 17-му столітті ті проблеми, які Росія досі не може вирішити. В Британії зріла політична система з конкуренцією існує ще з 18-го століття", - зазначив експерт.

Читайте також: Обстріл британського корабля в Чорному морі: з'явилася реакція МЗС України

Популярні відео

За його словами, "в цій частині, безумовно, це серйозний достатньо конфлікт".

"Але питання полягає в тому, що в таких конфліктах держава, яка є демократичнішою, відступає назад. Чому вона це робить - вона завжди більш зорієнтована на своє суспільство. І завжди це пов'язано з тим, як ті чи інші дії можуть вплинути на рейтинг відповідної особи. Тому звідси і поведінка обирається", - пояснив Москалюк. 

Читайте також: Арестович про обстріл британського корабля в Чорному морі: росіяни хотіли налякати

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальну стрілянину в бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля.

Джерело Україна 24 Теги