Росіяни змінили своє ставлення до Путіна: політтехнолог назвав причину

Президент РФ у рейтингу видатних росіян все більше програє Сталіну

Росіяни змінили своє ставлення до Путіна: політтехнолог назвав причину

Президент Росії Володимир Путін опустився в російському рейтингу видатних історичних постатей. Спочатку правління Путіна росіяни порівнювали його з радянським вождем Йосипом Сталіним, однак потім їх ставлення змінилося.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів російський політтехнолог Ігор Князєв.

"Я думаю, це законний підсумок. Диктатори і автократи починають своє правління з максимального рейтингу. Але чим довше вони залишаються при владі, тим менший їхній рейтинг. Деякі завершують своє правління навіть з антирейтингом - такі як Каддафі і Чаушеску. Тому ось ця ув'язка Путіна зі Сталіним не випадкова. В ранньому Путіні, коли він прийшов до влади, люди бачили ідеальну політичну фігуру, аскета, що присвячує все своє життя країні. Одна шинель, двоє чобіт - це, звичайно, ідеалізація образу Сталіна, він не був таким у житті, але люди такий образ його собі склали", - пояснив експерт.

Читайте також: Відбувається обережна анексія Білорусі - російський політик про Путіна і Лукашенка

Популярні відео

Як зазначив Князєв, таким самим росіяни вважали Путіна, однак потім вони побачили масу корупційних скандалів в його найближчому оточенні.

"Корупція перевищує всі можливі показники. І чим довше триває правління Путіна, тим цей його реальний образ далі відходить від образу Сталіна як аскета, який присвячував все своє життя турботам про Батьківщину. Звідси і падіння цього рейтингу. І чим далі від нас епоха Сталіна, чим менше свідків його злочинів, його реальних результатів правління - бідності, злиднів і жаху, в якому жив СРСР - тим більше ідеалізується постать Сталіна, тим міцніше він утримує свої позиції", - зазначив російський політтехнолог.

Читайте також: Путін неправий за поняттями - Гордон накинувся на президента Росії

Нагадаємо, за даними російського "Левада-центру", в РФ за п'ять років більш ніж удвічі скоротилася кількість людей, які вважають Володимира Путіна найвидатнішою історичною особистістю - з 34% до 15%. Лідерство в рейтингу видатних росіян утримує Йосип Сталін з показником 39%.

Джерело Україна 24 Теги