Такого не було з радянських часів — політик про вибори в Росії

Михайло Фішман розповів, як російську опозицію не пускають на вибори

Такого не було з радянських часів — політик про вибори в Росії

Яка ситуація складається в Росії з майбутніми виборами, які відбудуться цієї осені, розповів у програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" російський політичний оглядач Михайло Фішман.

"Вибори оголошені, підписано указ. Кампанія почалася, пройшов з'їзд партії Путіна "Єдина Росія". Тут треба розуміти, що депутатський склад Держдуми наступного скликання в Кремлі відомий, плюс-мінус декілька людей. Але це Дума, яка повинна бути ще більше консолідована, ніж раніше, якщо це взагалі можливо.

Саме тому вся опозиція була репресована, саме тому приймається закон, який репресує вже сотні тисяч людей, не даючи їм висувати свої кандидатури на вибори. Такого не було з радянських часів. Це можна порівняти з більшовиками, які записували в позбавленці куркулів, священників та інтелігенцію. На такому рівні починається передвиборча кампанія", — сказав він.

Читайте також: Кремль панічно боїться НАТО — експерт прокоментував слова про "червоні лінії"

Популярні відео

Експерт пояснив, чому важливі ці вибори для президента РФ Володимира Путіна.

"Для Путіна ставки дуже високі, тому що це перші вибори після змін до Конституції, і це останні парламентські вибори перед тим, як він буде переобиратися на наступний термін у 2024 році", — сказав він.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін підписав указ про призначення виборів до Державної Думи, нижньої палати Федеральних зборів — парламенту РФ. Вони пройдуть 19 вересня 2021 року.

Раніше військовий експерт Іван Ступак розповів, навіщо Росія направила до Криму 21 тисячу військових.

Джерело Україна 24 Теги