США не вводитимуть санкцій — експерт про "Північний потік-2"

Михайло Крутіхін розповів, про що говорить позиція американців

США не вводитимуть санкцій — експерт про "Північний потік-2"

У Кремлі заявили, що Росія сподівається на діалог з США з питання будівництва "Північного потоку-2" і продовжує працювати над завершенням проєкту з європейськими партнерами. США не збираються вводити санкції проти газопроводу, розповів у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" російський енергетичний експерт Михайло Крутіхін.

"Ми бачимо, що американці не збираються вводити санкції проти європейських компаній і навіть проти американських компаній, які беруть участь у цьому проєкті ("Північний потік-2"- ред.). Це означає, що "Газпром" спокійно може в Європі знайти компанії, які застрахують цей проєкт, забезпечать сертифікацію з точки зору технологічної та екологічної безпеки. Ці компанії американці карати не збираються. Вони оголосили, що каратимуть російські компанії", — сказав він.

Читайте також: Гра далека від завершення: Кулеба про "Північний потік-2"

За словами експерта, проти "Газпрому" немає ніяких санкцій.

"У цьому випадку ми бачимо половинчастість рішень. Якщо вже караєте російські компанії за цей проєкт, то чому не карати головного організатора, "Газпром"? Ось "Газпром" якимось чином виведений з режиму санкцій і може робити все що йому заманеться. Це демонстрація того, що ніяких серйозних санкцій проти проєкту американці вводити не збираються", — сказав він.

Раніше журналіст Іван Яковина заявив, що російський газопровід "Північний потік-2" у найближчі кілька років не працюватиме.

Джерело Україна 24 Теги