Велика перемога Путіна — політолог висловився про його зустріч з Байденом

Андрій Піонтковський розповів, чому Путіну вигідно підключити Байдена до переговорів щодо Донбасу

Велика перемога Путіна — політолог висловився про його зустріч з Байденом

Президент США Джо Байден зробив президенту Росії Володимиру Путіну велику поступку, заявив російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", коментуючи їхню зустріч у Женеві 16 червня.

"Це велика перемога Путіна і велика поступка Байдена. В оточенні Байдена є така школа думки, яка міркує приблизно так: ми вже зробили велику справу для України, ми запобігли прямому російському вторгненню, назвавши Путіну ту ціну, яку йому доведеться заплатити. Ну а тепер, чи не варто зробити кілька меседжів, щоб не відштовхнути Росію, яка, не дай Боже, згуртується з Китаєм.

Путін це все прекрасно розуміє, йому вигідно підключити Байдена, так само як у нього в кишені є Меркель і Макрон, для тиску на Україну, щоб нав'язати свою інтерпретацію мінських угод", — сказав він.

Читайте також: Байден не робив подарунків Путіну — політик про підсумки зустрічі в Женеві

Піонтковський підкреслив, що Росія хоче змін тільки від України.

"Найкраще це виклав Лавров у своєму парадному інтерв'ю, він сказав: "Ми ніколи не дозволимо Зеленському зіскочити з гачка Мінських угод, нехай він на ньому звивається якнайдовше". Ось це філософія Москви — змушувати Україну змінювати свою Конституцію, законодавство і легалізувати в правовому полі цей військово-терористичний плацдарм ОРДЛО, нічого в ньому не змінюючи", — сказав він.

Раніше оглядач-міжнародник Іван Яковина заявив, що своєю поведінкою Байден дозволив всім диктаторам світу робити все що завгодно.

Джерело Україна 24 Теги