Байден не робив подарунків Путіну — політик про підсумки зустрічі в Женеві

Російський політик Володимир Мілов вважає, що Байден нічого не "здав" Путіну

Байден не робив подарунків Путіну — політик про підсумки зустрічі в Женеві

Пресконференції президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна не показують, що насправді відбувалося на зустрічі в Женеві — про це заявив російський опозиціонер Володимир Мілов у програмі "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим" на телеканалі "Україна 24".

"Я знаю оцінки "яструбів", що нібито Байден все здав, почалося якесь перезавантаження. Якщо чесно, враження від цього саміту не дуже добрі, тому що не дуже зрозуміло, навіщо це було потрібно. Виглядає це так, ніби Байден робить якісь жести назустріч Путіну, яких Путін не заслуговує. Але загальний висновок експертів, зокрема американських, - те, що ми бачили на пресконференціях, не показує й частки того, що там реально відбувалося", — сказав він.

Читайте також: Путін отримав те, чого хотів - російський політик про переговори з Байденом

Популярні відео

За словами політика, наслідки будуть зрозумілі тільки через кілька місяців.

"Я б не був ані оптимістом, ані песимістом, але явно Байден це все влаштував не для того, щоб зробити Путіну подарунок. Він хотів з ним безпосередньо порозумітися щодо серйозних і жорстких речей, які є між Росією та Америкою. Як сам американський президент оголосив: ми дізнаємося через кілька місяців, наскільки Путін відреагував. Єдина основна змістовна декларація, яка була оголошена, — що між Росією та Америкою точно не буде ядерної війни. Підстав, що американська адміністрація легко здаватиме свої позиції, немає, вони просто хотіли поговорити", — сказав він.

Раніше журналіст Іван Яковина розповів, які три завдання вирішив Володимир Путін на зустрічі з Джо Байденом.

 
Джерело Україна 24 Теги